середа, 22 травня 2013 р.

Медіаподорож «Парад країн Європи»


Ми живемо в унікальному краї, де знаходиться географічний центр Європи, де сходяться кордони одразу чотирьох Східноєвропейських країн: Румунії, Угорщини, Словаччини та Польщі. Історично саме Європа стала регіоном миру, в якому сформувався потужний інтеграційний територіально-економічний комплекс. На такій маленькій території існують 44 держави, економіка і культура яких тісно переплітаються між собою. Кожна країна розвивається своїм шляхом, віками формуються її культура, мова, менталітет. І кожна має щось таке, що вирізняє її серед інших. Здійснити подорож Європейським континентом – це мрія! А мрії іноді збуваються!
В читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася медіаподорож «Парад країн Європи» з учнями ДНЗПТУ №40, присвячена Дню Європи в Україні, що святкується у третю суботу травня.
Бібліотекар розповіла присутнім про найбільшу країну Європи - Росію, країну чотирьох морів - Туреччину, музичну столицю Європи - Австрію, країну богів та міфів - Грецію, батьківщину мореплавців – Португалію, країну фламенко і кориди – Іспанію, про наймолодшу країну Європейського континенту – Словаччину та ін. Також під час заходу учні дізналися про видатних людей, які прославили країни Європи.
Європа змінює своє обличчя, а наша Україна знаходиться в епіцентрі цих змін, доводячи своє прагнення називатися Європейською державою.

Немає коментарів:

Дописати коментар