середа, 22 травня 2013 р.

Круглий стіл «Людське життя як найвища цінність»


Визначним показником достатку кожної країни є здоровꞌя молодого покоління. Сучасна молодь недостатньо обізнана в питанні здорового способу життя. Наркоманія, паління, вживання алкоголю, токсикоманія – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків і дівчат. І як наслідок погіршення здоровꞌя молоді.
16 травня 2013 року в читальній залі бібліотеки відбувся заключний етап проекту «Академія здоровꞌя успішної людини». Проект стартував на початку року і успішно втілювався в життя до цього часу. Метою проекту є: формування позитивної мотивації здорового та щасливого майбутнього молоді, усвідомлення цінності власного життя і збереження здоров'я, відповідальності за своє здоров’я і здоров’я оточуючих, як найвищої індивідуальної та громадської цінності, а також проведення просвітницької роботи серед молоді щодо здорового способу життя.
Лікар-педіатр розповіла юнакам та дівчатам про те, що входять в поняття здорового способу життя, яких норм щодо праці, сну та відпочинку слід дотримуватися підліткам.
Більш детально лікар зупинилася на питаннях здорового харчування: що, скільки та як часто треба їсти, аби бути здоровим та активним.
На відеопрезентації підсумків проекту були присутні: Новоукраїнський міський голова О. О. Корінний, дитячий лікар-педіатр Новоукраїнської центральної районної лікарні Л. А. Фоменко та учасники проекту – учні ДНЗПТУ №40. Автори проекту представили гостям та учасникам цікаву та змістовну розповідь про роботу проекту.
Міський голова, життя якого тісно пов’язане із здоровим способом життя та спортом, звернув увагу молоді на те, що проблема здорового способу життя здавна привертала пильну увагу людей і традиційно залишається на першому плані і багато хто втрачає своє здоровꞌя, не задумуючись про наслідки. Діти отримали необхідні рекомендації щодо мотивації до здорового способу життя та занять спортом. В своєму виступі міський голова акцентував увагу дітей на те, що про здоровий спосіб життя треба памꞌятати кожного дня і тільки від нас залежить наше здоровꞌя. Олександр Олександрович побажав усім присутнім бути здоровими душею і тілом!
Керівники проекту «Академія здоровꞌя успішної людини» від усієї душі подякували всім, хто приймав участь у реалізації проекту з надією, що всі рекомендації та побажання будуть використані та враховані у щоденному житті кожного.
Підвівши підсумки роботи проекту можна сказати, що в наш час фізичне та духовне здоровꞌя молоді повинно займати першочергове значення. І тоді робота щодо популяризації здорового способу життя буде ефективна та направлена на вирішення важливого завдання - збереження майбутньої здорової нації!

Немає коментарів:

Дописати коментар