неділя, 2 червня 2013 р.

Травневі зустрічі «Із сплаву мертвих і живих писалось слово «Перемога»

Бібліотека провела чергове заняття вищої народної школи, присвячене цій даті в краєзнавчому музеї Новоукраїнського району. Цікавою інформацією про воєнні будні, про події, що відбувалися в місті під час війни, як добувалась Перемога поділився директор музею М.О. Гаращенко. Хоча бойові дії точилися практично на всій території України, особливо активно розкопки відбуваються кількох областях України Це пов’язано з тим, що саме тут працюють офіційні пошукові загони, і можна перепоховати останки, звісно, узгодивши місце з міською чи сільською радою зазначив Микола Олексійович.  
  Крім того слухачі ВНШ щиро привітали іменинників: Коноваленко Лідію Петрівну та ювіляршу Дмитренко Раїсу Павлівну. Прожиті роки вимірюються добрими справами, а їх немало на рахунку в цих вимогливих і відповідальних, мудрих і щирих жінок, вчителів за покликанням. Маючи глибокі фахові знання, добре серце, справжній талант педагога й організатора, вони навчили й вивела на широку дорогу самостійного життя не одне покоління учнів Новоукраїнської середньої школи №4. 
Також, учасники зібрання вирішили проводити засідання школи і влітку та вибрали деканом факультету Дубину Л. М. Схвильовано, зі сльозами на очах виступила В. А. Тимофієва, яка подякувала всім, хто допоміг найти могилу її батька Криворучка Андрія Дмитровича, який загинув в роки війни і до цих пір рідні не знали де він загинув. Тепер ім’я його навічно викарбовано на гранітній плиті біля Обеліску Слави. 
Хвилиною мовчання була вшанована світла пам'ять тих, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги. День Перемоги - це свято зі сльозами на очах. Наші воїни дорогою ціною здобували цю перемогу і залишили нам вічну невмирущу славу. Внесок українського народу у перемогу над фашизмом є неоціненим підтвердили учасники цього зібрання. 

Немає коментарів:

Дописати коментар