середа, 19 червня 2013 р.

Програма «Літо з книгою»

В ці вихідні, 15 та 16 червня в ЦРБ було гаряче, і не тільки від літньої спеки. Особливе тепло дарували дитячі посмішки та добрий настрій! В гості до бібліотеки завітали читачі з літнього табору ЦДЮТ «Зоріт» . Зустріч пройшла весело, цікаво , із користю.
Літо – це велика перерва для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров`я і духовного зростання. Влітку наша бібліотека працює за програмою «Літо з книгою» , мета якої: 
залучення до бібліотек нових користувачів, підвищення ролі читання в житті дітей та підлітків. 
В бібліотеках створено комфортні умови для спілкування дітей, сприятливий суспільний клімат. В роботі задіяні всі наочні і технічні можливості книгозбірень. До послуг користувачів книжкові новинки, цікаві виставки, дитячі періодичні видання, цикл дозвілевих масових заходів, можливість погратися та поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет.
-· «Цей дивовижний світ – бібліотека» -- ознайомчі екскурсії
  - « У нас в гостях дитяча преса» -- прес-калейдоскоп
  - Презентація проекту «Письменники – земляки степового краю»
- Слайд-презентація «Кіровоградщина спортивна» та ін..
Районною бібліотекою була проведена екскурсія по бібліотеці та цикл масових заходів:                                                                   Це були перші їх відвідини і тому працівники познайомили дітей з нормами поведінки, правилами користування бібліотекою. Діти радо подорожували разом з бібліотекарями по "вулицям" бібліотеки. Особливе захоплення у них викликали книжкові виставки, творчі роботи дітей (витинанки) , дитячі журнали.. Вони здійснили подорож сторінками періодичних видань, дізналися про газети та журнали, які є в бібліотеці, розповіли про свої улюблені видання. Дуже багато цікавого та пізнавального можна знайти в журналах, що ми і спробували зробити в читальній залі. Також відвідали сеанси «мульт-серпантину» - перегляди мультфільмів, відео сюжетів. 
Читати знову модно! Читати – це круто! – ось такий девіз юних читачів на період літніх канікул. Колектив бібліотеки бажає гарного відпочинку , цікавих книжок, феєрверк журналів, перегляду цікавих онлайн - сторінок влітку в період канікул.
До нових зустрічей! І... запрошуємо приєднуватися до учасників літньої програми "Літо з книгою» усіх, хто іще сумнівається, що мандрувати разом із книжками, друзями і цікавими людьми - це круто!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар