середа, 19 червня 2013 р.

Літо – пора канікул, активного відпочинку і … книги!

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Літо - це не лише гарна пора року, - це насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля молоді не тільки приємним а й цікавим та змістовним.
Бібліотека є установою, що «створює» читача, прививає йому любов до книги та читання. Читання ж розвиває інтелект, формує духовно зрілу, освічену, гармонійну особистість.
Саме тому, центральна районна бібліотека пропонує до вашої уваги книжкову виставку «Літо з книгою». У відділі абонементу до послуг користувачів: книжкові новинки, література по шкільній програмі та для позакласного читання.

Тут ви можете знайти твори: О.Кобилянської, П. Куліша, І. Карпенка – Карого, П. Мирного, М. Коцюбинського, М. Хвильового, І. Багряного, М. Куліша, Ю. Яновського, М. Лермонтова, І. Буніна,
О.Купріна , Ф.Кафки, П. Зюскінда та інших. Також, виставка знайомить абітурієнтів з новими надходженнями літератури, на допомогу вступникам до вищих навчальних закладів..
Найбільшим попитом серед юнацтва та молоді користуються книги сучасних українських авторів Любка Дереша, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Марини та Сергія Дяченків, а з зарубіжних письменників – твори Пауло Коельо, Дена Брауна, та ін.
Тож, запрошуємо всіх бажаючих долучитися до активного читання влітку, мати насолоду від спілкування з мудрим Словом і… отримати гарні бали в наступному навчальному році.

Немає коментарів:

Дописати коментар