субота, 6 липня 2013 р.

Iнтернет - подорож «Дивовижний світ навколо нас»Новоукраїнська центральна районна бібліотека в період літніх канікул направляє свою діяльність на виховання творчого і ерудованого підростаючого покоління, на розвиток здібностей кожної дитини та залучення дітей до систематичного читання. Дозвілля дітей влітку - це і час відпочинку, і сфера розвитку, застосування знань у різних ситуаціях, вільне спілкування з різними людьми.
3 липня 2013 року для відвідувачів табору відпочинку, який діє при ЦДЮТ «Зоріт» бібліотекарі підготували Інтернет - подорож «Дивовижний світ навколо нас». Присутні ознайомились з незвичайними природними явищами, що котрий раз дивують людство складними організаціями нашого світу, і явищами природи зокрема.
Спочатку бібліотекар звернула увагу дітей на книжкову виставку «Нам книга відкриває світ»,яка пропонує кожному читачу ознайомитися з енциклопедичними виданнями, помандрувати сторінками книг найцікавіших місць України та світу, адже світ навколо величезний . Його не обійти за ціле життя. Він поєднує в собі різноманітність: гори та океани, пустелі та лісові хащі, спекотні тропіки та крижану тундру. Світ прекрасний, але він ласкавий і жорстокий одночасно. В ньому існують водночас легкий вітерець та нищівний ураган, дзюркотливий струмочок та страшне цунамі. Діти отримали чудову нагоду здійснити віртуальну мандрівку електронними бібліотеками мережі Інтернет, переглянули відео про найдивовижніші місця нашої планети, більш детальніше познайомитись з 7-ма чудесами світу, цікавими туристичними куточками України.
«Візьми книгу до табору» такими словами бібліотекар закінчила захід та знайомство учнів з новими книгами та періодичними виданнями, що надійшли до бібліотеки в цьому році. Веселі і бадьорі вони повернулися до табору.


Немає коментарів:

Дописати коментар