вівторок, 3 вересня 2013 р.

Бесіда - настанова «Шкідливі звички в житті людини»
Кожна людина прагне прожити довге і плідне життя. Для здоров'я людини дуже велике значення має її спосіб життя. На жаль, здоров’я молоді дедалі погіршується та більшість молодих людей не переймаються цими проблемами. А знаючи про ризики, пов’язані зі шкідливими звичками, не відмовляються від них. Паління, алкоголізм, наркоманія для сучасної молоді є нормою їхнього життя та досить великою проблемою для суспільства. Літні канікули - гаряча пора, то і зваб для підлітків є чимало.
Переймаючись проблемами молоді міста працівниками бібліотеки проведено бесіду – настанову «Шкідливі звички в житті людини». Під час її проведення піднімалися проблеми куріння, алкоголю, наркоманії та ін. дітьми та молоддю.
Багато уваги акцентувалося на розгляді таких актуальних питань сьогодення, як : «Наркотики, як соціальна проблема суспільства", «У чому виявляється дія наркотичних речовин на людський організм і психіку", "Профілактика шкідливих звичок". 
Хлопці та дівчата мали змогу дізнатися багато корисного для себе та свого подальшого способу життя. До їх уваги була представлена розгорнута виставка проекту «Академія здоров'я успішної людини «Здоровий спосіб життя».
Також учасники мали змогу ознайомитися з новими друкованими виданнями серії «Клуб «Підліток» інформує»: «Дещо про наркотики» та «Доросла розмова про ВІЛ і СНІД». 
В кінці заходу молодь підсумувала, що шкідливі звички роблять непоправну шкоду здоров'ю, а особливо молодому організмові.
Немає коментарів:

Дописати коментар