вівторок, 17 вересня 2013 р.

Краєзнавча мандрівка "Земле степова, рідний краю мій "


Рідний край - це таке мicце на Землі, де народилася людина, де вона мешкає, навчається, працює.
Наш рідний край – це Новоукраїнка – одне з найкрасивіших місць в Україні. Тут, на цій землі наше коріння. Ми повинні досконало знати його історію, мову, культурну спадщину, народні традиції і звичаї. 
Саме з цією метою напередодні  Дня міста працівники бібліотеки   для учнів  Новоукраїнського ПТУ- 40 організували і провели   краєзнавчу мандрівку «Земле степова, рідний краю мій».
Присутні з великою зацікавленістю переглядали    електронну презентацію                 «Мальовнича Новоукраїнщина».  Це і   місцевість Екзампай, вершина якого з позначкою 269 метрів над рівнем моря знаходиться біля села Вільні Луки. Це узвишшя серед степів і було центром скіфського Космосу, де нібито стояв священний казан царя Аріанта.   Це  і шанець Павлівськ, і поселення Новопавлівськ.  Це  також і символіка нашого міста, і заповідні куточки Новоукраїнки , і сучасне місто. І  люди, які живуть і працюють  в нашому місті і роблять його ще кращим. Для учнів також було представлено проект «Письменники- земляки степового краю», книги та буклети краєзнавчої тематики.
Учасники заходу переглянули фотографії нашого міста, розповідали про свої улюблені місця у Новоукраїнці. 
На завершення цієї зустрічі було проведено краєзнавчу вікторину   «Новоукраїнка – ти корінь мій і джерело моє». Запитання вікторини були цікавими, відповідаючи на них,   учасники дізналися багато нового про своє рідне місто.

Немає коментарів:

Дописати коментар