неділя, 22 вересня 2013 р.

Практичне заняття «Створення мультимедійної презентації»


Останніми роками велике значення відводиться використанню технології мультимедіа, що є більш цікавим і доступним та об'єднує текст, графіку, звук і відеозображення. Однією з комп’ютерних програм по створенню такої презентації є програма Рaint Рoint.
Нині мультимедійні презентації використовують у багатьох сферах діяльності людини та мають дуже широкий, спектр застосування. Мультимедійна презентація є швидким і сучасним способом донесення будь-якої інформації до слухачів. Вона дає можливість чітко, яскраво, швидко та цікаво подати й відповідно отримати потрібну інформацію. 
Користувачі інформаційно – ресурсного центру мають змогу отримувати консультації, практичну допомогу від бібліотекарів по створенню мультимедійної презентації в програмі Рaint Рoint.
Останнім часом учні шкіл міста все частіше звертаються до бібліотеки за допомогою в створенні власних презентацій з метою кращої підготовки домашніх завдань, що дозволяє всьому класу швидко, доступно і цікаво ознайомитися з представленою інформацією.
Нещодавно в інформаційно – ресурсному центрі бібліотеки для учнів проведено практичне заняття «Створення мультимедійної презентації», основним призначенням якого було навчання бажаючих створювати власноруч мультимедійну презентацію та проводити показ слайдів.  

Присутні учасники отримали практичні навички з включення у свою презентацію заголовоку ,тексту, графіки, таблиці, діаграми, картинки, фотографії, звуку, анімаційних спецефектів. 
Під час заняття було створено декілька презентацій: «Граматика Івана Ужевича», «Види письма в Київській Русі», «Кирило і Мефодій роль в становленні слов’янської писемності» та інші.
Як свідчить практика навчання по створенню презентації потребує більше часу та навиків, тому учасники заняття зробили висновок, що й надалі будуть звертатись до бібліотеки за допомогою в набутті та вдосконаленні своїх вмінь, що дасть їм змогу глибше засвоїти правила роботи в програмі МС Power Point та формувати власні вміння та навички по створенню презентації , а саме головне вони починають розуміти що презентація може доповнювати відповідь наочного подання самостійної роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар