вівторок, 8 жовтня 2013 р.

Свято «Хранителі мудрості»


З 1998 року 30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. 2013 року українці святкують його вже п’ятнадцятий рік поспіль.
Тож 27 вересня 2013 року в ЦРБ для працівників бібліотек району проведено свято «Хранителі мудрості» за участі першого заступника Новоукраїнської РДА Степаненко Н.А., міського голови Корінного О.О., начальника відділу культури і туризму РДА Бондар А.А., голови райкому профспілки працівників культури Білокінь Н.М., директора Новоукраїнської ЦРБ Козловської Т.М., які привітали присутніх з наступаючим святом та вручили нагороди. 

Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено провідного методиста ЦРБ Черкашину В.І. та бібліотекаря Новоукраїнської міської бібліотеки №1 Орлову Л.В,.
Грамотою Новоукраїнської РДА – колектив Іванівської сільської бібліотеки.

Грамотою відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА:
- Старовойт Г.Г. - бібліотекаря інформаційно-ресурсного центру ЦРБ;
- Булигу Н.І. – завідуючу Глодоською сільською бібліотекою №1;
- Чорнобривець Т.Б. – бібліотекаря Захарівської сільської бібліотеки;
- Нещадим А.А.- завідуючу Звірівською сільською бібліотекою;
- МомонтЛ.В. – завідуючу Кропивницької сільською бібліотекою №2;
Подякою відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА:
Фефелову О.В.- бібліотекаря Воронівської сільської бібліотеки;
Іванову Н.О. - бібліотекаря Диминської ї сільської бібліотеки.
 Також на святі відбулося нагородження переможців районного конкурсу «Кращий бібліотечний проект», який проходив з 1 березня по 1 вересня 2013 року в бібліотеках району. Членами журі визначено переможців:
І місце - проекти ЦРБ «Академія здоров’я успішної людини» ( кер. Семенова С.О. та Кузьміна В.О.) та «Письменники – земляки степового краю» ( кер. Кукурудза Л.В.).
І місце – проект Помічнянської сільської бібліотеки «Поет природи і гармонії»;
ІІ місце – проект Іванівської сільської бібліотеки «Обереги нашого життя» ;
ІІІ місце – проект Звірівської сільської бібліотеки «Село моє, для мене ти - єдине…».
Переможцям конкурсу вручено дипломи та подарунки. Заохочувальні призи отримали також бібліотекарі Вербівської, Захарвіської сільських бібліотек та бібліотекар Новоукраїнської міської бібліотеки №1.
Грамотами та премією райкому профспілки працівників культури нагороджено бібліотекарів Новоукраїнської ЦРБ Кукурудзу Л.В., Семенову С.О., Кузьміну В.О.
Продовжили привітання бібліотекарів району учасники жіночого вокального тріо «Ідилія» (кер.Горбенко О.) ЦПК «Ювілейний» та учні 4 класу ( кл. кер. Бортяна С.В.) Новоукраїнської гімназії №7.

Немає коментарів:

Дописати коментар