четвер, 10 жовтня 2013 р.

Свято «Це ймення гордо так звучить»

Вища Народна Школа


Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня дарує нам тепле і радісне свято - День учителя. 
Напередодні свята вчителі – ветерани провели заняття Вищої Народної Школи з нагоди святкування першої річниці факультету «Психологія людини»: свято «Це ймення гордо так звучить». 
Учасники заходу отримали привітання від Степаненко Наталії Андріївни, першого заступника голови Новоукраїнської РДА з закінченням першого року навчання та наступаючим Днем Вчителя. Наталія Андріївна зазначила, що центральна бібліотека та декан Вищої Народної Школи Дубина Лариса Миколаївна сприяють розвитку та успішному функціонуванню діяльності Вищої Народної Школи, щоб життя слухачів було цікавим, насиченим та змістовним. Адже тут слухачі отримують інформацію, спілкуються, проводять своє дозвілля. Розповіла про навчання Вищої Народної Школи в інших країнах світу, де студентами є люди похилого віку і такі навчання проводяться впродовж всього життя. Під час навчання кожна людина має можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисною суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.
Продовжила вітання ректор Вищої Народної Школи Козловська Тетяна Миколаївна, зазначивши що заняття впродовж цього року були цікаві і корисні: вивчали вплив мистецтва: кольору та музики на організм людини, рецепти здорового, активного життя, знайомилися з життям і творчістю письменників ( М.Вороного,, О.Олеся, І. Микитенка …), зустрічалися з поетами - земляками (О.І.Кавун, О.В.Антоненко, С.А. Колядою), знайомилися з історією міста, вітали іменинників та багато інших. 
Зі святом Дня Вчителя та з нагоди святкування першої річниці навчання слухачів привітав Кравченко Анатолій Климович – голова районної ветеранської організації, до складу якої входять вчителі-ветерани.
Працівники бібліотеки підготували інформаційну годину «Василь Олександрович Сухомлинський» (До 95 річчя з дня народження), де слухачі разом пригадували біографію вчителя – земляка, який здобув світове ім’я, особисті зустрічі з ним.

Також всі разом пом’янули хвилиною мовчання головного натхненника, організатора і першого декана ВНШ .Крецул Людмилу Іванівну, яка творчо готувалась до кожного заняття сама та давала завдання підготувати щось цікаве, корисне слухачам і завжди заохочувала колег відвідувати заняття Вищої Народної Школи не зважаючи на погоду і вік. 
Вчитель. Одна з найважливіших професій. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє. Яке ж серце потрібно мати вчителю, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою має бути любов до дітей у його добрій, терпеливій, нестаріючій душі. Саме для таких – люблячих, терпеливих, добрих і справедливих, закоханих у свою справу вчителів і продовжилося свято. Сценарій свята різноплановий, і все про шкільне життя: привітання, пісні, спогади, анекдоти, гуморески, ігри,театральні сценки і подарунки… На святі їх було багато. Отримали і переможці ігор, і іменинники, і всі хто має професію вчитель.

Немає коментарів:

Дописати коментар