вівторок, 26 листопада 2013 р.

Засідання клубу

 "Ветеран"

20 листопада 2013 року в приміщенні центральної районної бібліотеки міський голова Олександр Корінний зустрівся з пенсіонерами та ветеранами місцевої територіальної громади.
Під час зустрічі очільник міста мав змогу прозвітувати про трьохрічну діяльність на своїй посаді, вислухати про наболіле мешканців міста, висвітлити проблемні питання та озвучити напрямки подальшої політики Новоукраїнської міської ради та її виконавчого комітету.
Більшість питань було акцентовано на освітленні міста, озелененні, ремонті доріг, послугах Новоукраїнського ЖКП та стані пасажирських перевезень транспортом загального користування.
Олександр Олександрович доповів, що під час своєї каденції керування містом освітлено майже два десятки вулиць у всіх мікрорайонах міста. Щорічно разом з депутатським корпусом, РЕМом та всіма небайдужими висаджують молоді дерева.
Також мер зазначив, що ремонт доріг був і залишається актуальним питанням, тому воно є і буде на його постійному контролі.
Була озвучена і ситуація стосовно дитячого садка «Зернятко», що знаходиться на території селища цукрового заводу. 


Болючим питанням залишається для міста перевезення пільгових категорій громадян транспортом загального користування…
 Присутні на зустрічі мешканці міста мали змогу поставити очільнику міста свої наболіли питання, а це: і безпритульні тварини у місті, і ремонти багатоквартирних будинків, і ціни на продовольчі товари, і про зони відпочинку, і про будівлю критого басейну в місті тощо…
Обидві сторони і міська влада, і громада залишились задоволеними результатами плідної зустрічі та щиро подякували одне одному за співпрацю.

Немає коментарів:

Дописати коментар