вівторок, 26 листопада 2013 р.

Будні Новоукраїнського клубу інтелектуалів


Традиційно восени у читальному залі бібліотеки після літньої перерви збираються «прихильники Її Величності Гри», щоб поспілкуватися у приємній клубній атмосфері. Зустріч камерна, без глядачів, у колі друзів і однодумців.
  Цього року зібратися вдалося не зразу, але тим очікуванішою стала зустріч. Вражень отримано чимало: складовою програми став тематичний турнір, ініційований програмою «Здоров’я жінок України». Вперше за останні роки переможці отримали чесно зароблені призи, які вручала тренер програми, кіровоградський юрист і відомий в Україні знавець Ольга Гріднєва.
Боротьба з першого туру складалась непросто. З шести команд-учасниць лише дитяча «Кришталева сова» помітно відставала, проте не здавалася. Всі інші реально претендували на призову трійку. Врешті-решт, третє місце посіла «Бібліотека» на чолі з Тетяною Козловською, другими були потужні «ДЮЦики» під проводом Валентина Лихоліта, а перше місце у чудовому фінальному ривку виборов досвідчений і амбітний «Капітолій» Олександра Антоненка. Сподіваємось, це не остання перемога «Капітолію» і ви про цей колектив ще почуєте, адже нові випробування не за горами.

Немає коментарів:

Дописати коментар