вівторок, 26 листопада 2013 р.

Клуб «Підліток»

Правознавча година 

«Молодіжна злочинність та шляхи її подолання»

 Боротьба зі злочинністю в Україні – одне з важливих завдань державної політики. Одним із напрямів цієї роботи є профілактика злочинності. Проблема попередження підліткових правопорушень завжди була і є однією з болючих питань нашої сучасності. Зростає чисельність дітей з порушенням норм поведінки та тих, які відносяться до «групи ризику» і долучаються до раннього алкоголізму, наркоманії, проституції. Частина сучасних підлітків перебуває під впливом негативних факторів: погане матеріальне забезпечення, криміногенний район проживання, відсутність батьків або батьки алкоголіки, наркомани, злочинці, неповна сім’я, наявність друзів з кримінальним минулим, кримінальна компанія.
Морально – правовий клуб «Підліток», який був створений з метою формування у молодих людей ціннісних орієнтирів і активної позиції членів суспільства, високого рівня правової культури та правосвідомості проводить активну роботу саме з питань профілактики злочинності серед підлітків.
5 листопада в центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу «Підліток» під час якого було проведено правознавчу годину «Молодіжна злочинність та шляхи її подолання» за участі завідувача сектору соціального та правового захисту дітей служби у справах дітей Мироненка Ю.П. та старшокласників ЗШ №8 (організатор ЗШ№8 Онищенко С.П.). Юрій Петрович детально та доступно проінформував учасників заходу про покарання за вчинення злочинів, про кримінальні випадки із життя їх однолітків та жителів міста. Спеціально до заходу бібліотекарем було підготовлено мультимедійну презентацію щодо статистики підліткової злочинності в державі. Також було обговорено права дітей та їх реалізацію в суспільстві. Адже попередження злочинності – це скорочення злочинності, а також комплекс заходів, спрямованих на викорінення цього соціального явища, причин та умов, що його породжують.

Немає коментарів:

Дописати коментар