четвер, 5 грудня 2013 р.

3 грудня - Міжнародний День інвалідів

У центральній районній бібліотеці було проведено зустріч керівництва району та громадян з обмеженими можливостями
  Третього грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Цього дня в центральній районній бібліотеці було проведено зустріч керівництва району та громадян з обмеженими можливостями. Упродовж заходу присутні мали можливість поспілкуватися з представниками влади та насолодитись музичними номерами, які для них підготував творчий колектив ЦПК «Ювілейний».

 


Виступаючи перед інвалідами, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Степаненко зосередила увагу присутніх на тих проблемах, з якими стикаються інваліди у повсякденному житті, та висловила думку про те, що в районі необхідно створити групу активістів серед людей з обмеженими можливостями, які б представляли їх інтереси в державних структурах. Присутні на зустрічі начальник управління соціального захисту населення Т.Олефіренко, начальник управління Пенсійного фонду в районі В.Іщенко та головний лікар центральної районної лікарні І.Шилінський надали інформацію щодо медичного обслуговування, соціальних гарантій, підстав, умов та порядку виплати пенсій інвалідам. У форматі заходу піднімались питання щодо пільгового перевезення інвалідів, виплат дітям війни та інші.
На завершення зустрічі територіальним центром соціального обслуговування для присутніх на зустрічі інвалідів було проведено безпрограшну лотерею та організовано солодкий стіл.

Немає коментарів:

Дописати коментар