четвер, 5 грудня 2013 р.

Урок застереження

"Мені не байдуже…Ми переможемо СНІД разом" 

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, який було започатковано з 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

ВІЛ – вірус імунодефіциту, який розвивається та розмножується в організмі людини, призводить до повної втрати захисних сил організму та розвитку СНІДу. Кількість інфікованих хворих і померлих від СНІДу стрімко зростає. Хвороба протікає довго, має декілька стадій, останню з яких з різноманітними клінічними проявами позначають терміном СНІД.


Саме тому , 2 грудня до всесвітнього дня   боротьби зі СНІДом, бібліотекар провела урок застереження "Мені не байдуже…Ми переможемо СНІД разом" для учнів ДНЗПТУ №40. Під час заходу молодь дізналася, що існують три основні шляхи передачі ВІЛ від однієї людини до іншої, як вірус імунодефіциту не передається, заходи профілактики та ін. Бібліотекар розповіла про історію виникнення та шляхи передачі ВІЛ-СНІДу, намагалася донести до учнів розуміння особистої відповідальності за своє здоров’я, толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.  Учні відповідали на запитання вікторини -тесту "Що ти знаєш про ВІЛ / СНІД", в ході якої діти з практичної точки зору оцінювали свої знання про причини та шляхи передачі і розповсюдження хвороби. Захід супроводжувався демонстрацією слайдів про СНІД.

Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

Немає коментарів:

Дописати коментар