четвер, 3 квітня 2014 р.

«Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві»


Головними джерелами інформації в XXI столітті є книга і комп’ютер. Щоб бути освіченою, сучасною людиною, необхідно багато читати, знати Інтернет, тощо. Адже, на початку ХХІ ст. книга і комп'ютер є найавторитетнішими джерелами інформації, а бібліотека була і завжди буде  популярним місцем спілкування людей.
Саме такому суперечливому питанню або було присвячено урок-діалог з учнями 9-го класу Новоукраїнській ЗШ №4  «Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві».
 Захід був побудований у формі невимушеної бесіди, яка насправді переросла в серйозний диспут про роль книги, бібліотеки і комп'ютера в інформаційному суспільстві. Активні користувачі наводили плюси і мінуси друкованої книги та мультимедійних технологій.  Усі відповіді чітко обґрунтовувались та ілюструвались яскравими доказами.
Діти з цікавістю обговорили  питання бібліотечного уроку, теми невичерпної і складної. Поки що ці два джерела інформації мирно співіснують, доповнюють один одного. А що буде далі - покаже час.
В результаті міні-дискусії всі учасники заходу погодились в одному: друкована книга попри розвиток віртуальних технологій завжди буде існувати і знаходити свого вдячного читача.Немає коментарів:

Дописати коментар