понеділок, 7 квітня 2014 р.

«Проблема торгівлі людьми»

Клуб «Підліток»
Останнім часом проблема торгівлі людьми у світі стає все серйознішою. На жаль в тенета рабства найчастіше потрапляють молоді люди. Новоукраїнська центральна районна бібліотека  звернула увагу сучасної молоді на цю проблему.                                                                                                                 
В рамках чергового засідання клубу «Підліток» керівник клубу  провела  урок  «Проблема торгівлі людьми» для учнів 9-10-х класів ЗШ №1. Головною метою диспуту було  показати всі негативні наслідки торгівлі людьми,  навчити аналізувати життєві ситуації і знаходити шляхи їх розв'язання, формувати  у молоді чіткі уявлення про причини і наслідки потрапляння людей у рабство, спонукати обґрунтовано знаходити відповіді на поставлені питання. А також, розширити світогляд та сформувати активну життєву позицію.                        
Присутні уважно  слухали оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей,  лейтенанта  міліції Чепурко П.Г.  який  розповідав  про таке явище, як торгівля людьми, шляхи потрапляння в рабство  та, яка саме категорія людей може потрапити в рабство.  Діти активно приймали участь в обговоренні ряду  питань, які стосувалися проблеми торгівлі "живим товаром", складали список порад для тих хто збирається працювати або навчатися за кордоном,  а також спробували свої сили  в рольовій грі "Переконай мене".                                                    
Було  розглянуто також  законодавче забезпечення діяльності  державних органів  та неурядових організацій з протидії торгівлі людьми. На закінчення  учасники зустрічі були поінформовані щодо багатоканальної телефонної  системи  державних структур та громадських організацій, які надають допомогу та підтримку з проблем попередження торгівлі людьми в різних її проявах.                                                                                          

Немає коментарів:

Дописати коментар