понеділок, 19 травня 2014 р.

«Єврофест – 2014»


Фестиваль  шкільних  євроклубів   Новоукраїнщини.


Святкування Дня Європи в нашому місті стає доброю традицією.      Вже п’ятий рік поспіль     проходить фестиваль  шкільних  євроклубів   Новоукраїнщини   «Єврофест – 2014». У справжнє свято дружби, спілкування та співпраці перетворився фестиваль,     який відбувся 14 травня в ПК «Ювілейний» в  рамках відзначення на Кіровоградщині Дня Європи,  який в Україні відзначається кожної третьої суботи в травні  вже на протязі 11 років.

«Єврофест - 2014" – це ще один привід продемонструвати усім, що Україна теж Європа,   що  молодь Кіровоградщини  власними руками буде вибудовувати шлях України в Європейську сім’ю,   показати високу обізнаність,  продемонструвати власний талант та високий рівень патріотизму.

Усі присутні мали змогу ознайомитися із особливостями історії, географії  та культури країн Європейського Союзу під час презентацій євроклубів  Новоукраїнщини .

Молодь шкіл району вбрана у національний одяг,   представляла    10 країн    Європи, створюючи їх своєрідну візитну картку, з якої можна було дізнатися про історію, культуру,  традиції , страви , тощо…    

 Усі охочі могли запросто відчути себе почесними гостями Болгарії , Франції, Ірландії, Молдови, Італії, Іспанії     та інших європейських країн.Кожен рік в рамках Єврофесту районна бібліотека організовує вікторину та цікаву виставку матеріалів. Тож, усі бажаючі мали нагоду переглянути виставку літератури   -  книжкових новинок, інформаційних повідомлень  з європейської тематики «Ми  йдемо в Європу…»,  «Літертуарними  шляхами Європи»  та   взяти участь у вікторині «10 кроків до Європи»   - про країни Європи та Європейський Союз.  За вірну відповідь учасники отримували солодкі призи.


«Єврофест - 2014" -  це формування і осмислення молоддю власної позиції у суспільстві, європейських цінностей; розширення знань про Європу і країн, що входять до складу ЄС; формування патріотизму та національного виховання; популяризація та розвиток мистецтва, дитячої творчості, майстерності; вміння виражати своє бачення щодо майбутнього України, як сусіда та майбутнього члена Європейського Союзу. 

Це була своєрідна демонстрація знань про Європу, про європейські цінності. Ця подія продемонструвала всі наші таланти та підвела підсумок того, що і як було зроблено за рік.

Немає коментарів:

Дописати коментар