четвер, 15 травня 2014 р.

Медіаподорож «Парад країнами Європи»День Європи - свято, яке пов'язане з народженням Європейського Союзу. Після Другої світової війни європейські лідери переконалися в тому,що співробітництво і загальні зусилля є найкращим способом забезпечення миру, стабільності і процвітання в Європі.
Процесс об'єднання європейських країн почався 9 травня 1950р. декларацією Роберта Шумана , міністра закордонних справ Франції , який виступив з пропозицією створення наднаціональної організації – Об'єднаної Європи. Цей день і став згодом офіційним святом – Днем Європи.
До цієї дати з учнями ДНЗ ПТУ №40 була проведена медіаподорож «Парад країнами Європи». За допомогою мультимедійної презентації бібліотекар разом з учнями  здійснили подорож країнами Європи. Кожен її розділ  присвячувався окремій країні, що була представлена прапором, цікавим інформаційним повідомленням, а також художніми творами. Присутні  взяли участь у вікторині, де знадобилися знання історії, географії, економіки та культури країн Євросоюзу.


Немає коментарів:

Дописати коментар