субота, 17 травня 2014 р.

«Репродуктивне здоров'я дівчини та сучасна контрацепція»


Клуб «Підліток»
Підлітковий вік, це один із найцікавіших і дуже важливих періодів у житті – період, коли людина стає дорослою. Під впливом статевих гормонів тіло починає змінюватися. Разом з ним змінюється психіка, бажання, інтереси, захоплення.   Це період, коли в життя входять нові звички і заняття, це період нових зустрічей та знайомств. Але, крім радості, в цей час можна зустрітися і з прикростями та неочікуваними проблемами. Щоб цих прикростей було як найменше, підліткам необхідно багато чого дізнатися.
Для просвітницької роботи цих та інших питань керівник клубу «Підліток» провела відверту розмову з дівчатами ЗШ №1. Урок був присвячений  питанню репродуктивному здоров'ю дівчини  та сучасній контрацепції. В ході заходу дівчата ознайомилися з поняттям «репродуктивне здоров’я», «сексуальність», прийняли участь у вікторині «Між нами дівчатами». Вельми корисною була і розповідь бібліотекаря про гігієну підлітків, жіноче здоров'я та  про існуючі засоби контрацепції. Під час цієї розповіді дівчатка ставили різноманітні питання, які турбують сучасних підлітків.

Будь-яка робота  клубу, щодо пропаганди здорового способу життя, направлена на вирішення важливої задачі, основна мета якої – збереження майбутнього нації.

Немає коментарів:

Дописати коментар