понеділок, 12 травня 2014 р.

Практичне заняття «Програма створення слайдових презентацій Місrosoft Оffice Power Point»
Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в  навчальному  процесі. Інтернет-технології спільно з можливостями мультимедіа дозволяють, нам бібліотекарям, проводити заходи більш інформативно, плідно, емоційно  і барвисто! Неодноразово наші користувачі звертаються до бібліотекарів допомогти створити презентацію до занять.

Тому з метою ефективного, повного та оперативного обслуговування користувачів  в інформаційно - ресурсному центрі бібліотеки було проведено практичне заняття «Програма створення слайдових презентацій Місrosof  оffice  Power Point»  мета якого  навчитися розробляти та створювати слайдову презентацію в Power Point . 
 Бібліотекар розповіла, що створення слайд-презентації в Power Point- це програма за допомогою якої можна створити презентацію, яка матиме той вигляд який користувач задасть сам: малюнки, графіку, різне написання тексту, надати колір тексту, змінити фон  та надати презентації різних ефектних анімацій та інше. Можна до слайду  вставити таблицю Excel, а також роздрукувати на принтері.
Під час практичного  заняття користувачам було показано,  як  створювати слайди та додавати текст; вибирати макет слайда, вставляти малюнок  і застосовувати тему; змінювати розмір і розташування елементів на слайді; форматувати малюнки, фігури та інший вміст слайда;  друкувати супровідні матеріали.
Підготовка таких презентацій є досить трудомістким процесом, але відвідуючи такі заняття користувачі  з легкістю можуть створювати і використовувати набуті знання.

Немає коментарів:

Дописати коментар