вівторок, 10 червня 2014 р.

«Хочеш гарно відпочити – завітай на гостини до бібліотеки!»


«В росі пахуче жито,

                                                                                  І маки у росі… 

Добридень, любе літо!-

 Ми кажемо усі»
 В. Діденко

Нарешті  прийшло довгоочікуване літо! Навчання позаду, а попереду нові
зустрічі з друзями, відпочинок, та море найкращих вражень від усього нового. Літо - це час надзвичайних чудес, які, якщо добре придивитися, оточують всюди. Літо для дітлахів – це не тільки гарна пора року – це, насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого дозвілля.
Та щоб відпочинок був вдалим необхідно дотримуватися трьох правил: пізнати нове, скуштувати щось смачне та отримати величезну порцію веселощів. Що обрати?
Є декілька  креативних ідей, що до модного відпочинку. Ними скористалися учні 5 та 6-х  класів ЗОШ № 6. Вони відправилися на гостини в Новоукраїнську центральну районну бібліотеку. Адже учні на зустріч з бібліотекою  завжди чекають з цікавістю: про які захоплюючі книжки дізнаються? Що нового розкажуть?  Які вікторини з сюрпризами приготують?  Що цікаве покажуть?

Так для учнів 5-6 класів з пришкільного табору  ЗШ №6   бібліотекарями гостинно була проведена екскурсія по бібліотеці. Після ознайомлення з закладом  проведено годину спілкування  «Шкідливі звички  дітей та підлітків», де діти  разом з бібліотекарем визначали складові здорового способу життя, перелічили корисні та шкідливі звички та  планували своє здорове майбутнє.  

Наступного дня для учасників  літнього табору підготовлено та продемонстровано   не менш цікавий 40-хвилинний відеофільм «Всезнайка», під час перегляду якого хлопчики та дівчатка дізналися більше інформації про нашу галактику, сонце, океани та ін.
 Співпраця нашої бібліотеки з пришкільними таборами продовжується. Отже, Новоукраїнська центральна  районна бібліотека  пропонує Вам завітати на гостини та змістовно й цікаво відпочити!

Бібліотека – це круто! Відпочивай та розважайсь разом з бібліотекою!


Немає коментарів:

Дописати коментар