понеділок, 29 вересня 2014 р.

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек


Напередодні свята в центральній районній бібліотеці відбулася святкова нарада за участю голови районної ради В. Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації Н. Степаненко, заступника міського голови О. Руденка, начальника відділу культури і туризму А. Бондаря та бібліотечних працівників району.

 На адресу працівників бібліотек лунали слова  визнання їх важливої і потрібної професійної діяльності, слова підтримки і подяки за їхню самовіддану щоденну  працю в усі часи.
Спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації та грошовою премією  відзначено завідуючу Глодоською № 1 сільською бібліотекою Н. Булигу, грамотами  райдержадміністрації нагороджено  бібліотекаря  Кропивницької № 1 сільської бібліотеки Л. Момонт   та бібліотекаря ІРЦ центральної районної бібліотеки Г. Старовойт.
Грамотами відділу культури і туризму  нагороджено С. Кравченко – бібліотекаря Ганнівської сільської бібліотеки,  Л. Лібу – бібліотекаря Рівнянської № 2 сільської бібліотеки, М. Пальонну – бібліографа ЦРБ та С. Тутову – бібліотекаря РДБ.

За фінансової підтримки В. Арсірія відзначено дипломами та цінними подарунками переможців районного конкурсу на кращий сценарій краєзнавчої тематики, присвячений 75 – річчю утворення Кіровоградської області. І місце заслужено завоювала провідний  бібліотекар ЦРБ Л. Кукурудза, яка за підтримки колег  створила та провела декілька чудових заходів саме краєзнавчого напрямку в рамках конкурсу. ІІ місце вибороли працівники Іванівської сільської бібліотеки Л. Савчук та С. Штанько, ІІІ місце посіла Д. Омельченко – завідуюча Помічнянською сільською бібліотекою. Крім того, заохочувальними  призами відзначено ще п’ять гарних сценаріїв.
Профспілковою премією відзначено роботу Районної дитячої бібліотеки, які також були активними учасниками районного конкурсу та  Т. Чорнобривець – бібліотекаря Захарівської сільської бібліотеки.
Гарним музичним подарунком для бібліотекарів стали авторська  пісня у виконанні Анатолія Бондаря та інструментальні п’єси у виконанні народного аматорського ансамблю народної музики (кер. О. Зеленков).
Учасники наради здійснили також віртуальну подорож по бібліотекам України та завершилося це святкове дійство чаюванням та теплим спілкуванням колег.

Немає коментарів:

Дописати коментар