четвер, 11 вересня 2014 р.

Зустріч з художниками нашого міста «Майстри рідного краю»


(До дня міста Новоукраїнка)
      Наша Новоукраїнська земля завжди була багата талановитими людьми, серед яких і велика когорта майстрів пензля. Хтось творить красу словом, хтось-звуком, а хтось-кольорами. Радість, яку дають нам картини - це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо  мистецтвом. Твори мистецтва можуть глибоко впливати на наш внутрішній світ, робити нас більш розумнішими, добрішими, шляхетнішими.  
Бачити світ природи, світ людини очима художника – це велике щастя. Саме тому в читальній залі Новоукраїнської ЦРБ відбулась зустріч з художниками нашого міста під назвою «Майстри рідного краю».  На зустріч були запрошені місцеві художники:
 Гребенюк Володимир Петрович, Лапа Віктор Іванович, Кідалов Микола Вікторович, а також молоде подружжя  Карабуля Анатолій Георгійович та Рубанчук Олена Олександрівна.


    

Саме до заходу, в читальній залі, було підготовлено виставку художніх робіт наших майстрів «Дивосвіт мистецтва», на якій експонувались роботи різних жанрів і тематики.  

Під час заходу присутні учні Новоукраїнської гімназії №7 пригадали основні види образотворчого мистецтва та познайомилися із таємницею створення картин.

Запрошені майстри розповідали про свою творчість, ділились приємними спогадами та планами на майбутнє. Зацікавлені творчістю майстрів та заохочені ними до живої розмови,  учні висловили свої думки з приводу комерціалізації мистецтва, місця художника у сучасному мистецтві та ін. Загалом зустріч із талановитими художниками пройшла у надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

Недарма кажуть, яким сприймеш світ на зорі свого життя, яким бачитимеш його у дитинстві, таким бачитимеш його завжди, не втративши відчуття прекрасного навіть попри всі негаразди. Майстри – художники можуть краще від слів відтворити на папері чи полотні навколишній світ, висловити своє захоплення, передати настрій. А ми маємо змогу милуватися цією красою.

Немає коментарів:

Дописати коментар