понеділок, 22 вересня 2014 р.

Розмова «Про СНІД та наркоманію»

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики! За приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркоманів. Основна частина наркоманів – підлітки і молодь. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Це – соціальна трагедія.  Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів ,а також і нас – бібліотекарів.
Саме тому  під час чергового засідання морально-правового клубу «Підліток» з учнями ДНЗ ПТУ №40 було проведено годину спілкування «Про СНІД та наркоманію», що мала на меті інформування молоді про негативний вплив наркотиків на їх здоров’я . Розмова   з учнями  відбувалася  протягом всього заходу. Питання, які обговорювалися під час бесіди, були різними та непростими: як запобігти шкідливим звичкам, що негативно впливають на здоров’я підлітків; хто більше знає про згубний вплив алкоголю та тютюнопаління на організм людини; як запобігти розповсюдженню наркоманії серед молоді та підлітків, як впливають наркотики на організм людини.  Обговорено було також питання   СНІДу, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Під час заходу  юнацька аудиторія мала змогу переглянути мультимедійну презентацію про згубну дію наркотиків, що була підготовлена спеціально до заходу.
Тож маємо надію, що цей захід  не залишить в учнів жодних сумнівів про те, що наркотики - це зло, а також покаже їм пріоритети здорового способу життя та цінності активної життєвої позиції.

Немає коментарів:

Дописати коментар