субота, 20 вересня 2014 р.

Майбутнє варто планувати!

Незабаром - з 22 по 26 вересня, в Україні пройде  Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. На Кіровоградщині традиційно багато уваги приділяється подоланню негативних тенденцій у демографічній ситуації, особливо характерних для сільської місцевості. Серію тренінгів у рамках проекту "Школа здоров’я" для населення у районах області підтримав народний депутат України Станіслав Березкін.
Такий тренінг 19-го вересня пройшов у Новоукраїнці - у гостинному приміщенні районної бібліотеки, і у ньому взяли участь майже чотири десятки педагогів, вихователів, бібліотекарів, медиків, громадських активістів. Вітаючи учасників тренінгу, представник Станіслава Березкіна - депутат Кіровоградської обласної ради Ірина Малик подякувала усім учасникам, що прийшли на тренінг щоб дізнатися більше про репродуктивне здоров’я як найважливішу частину благополуччя кожної родини.

Дискусія, спілкування, пошук вірних рішень дозволили усім, хто зібрався в центральній районній бібліотеці, дійти згоди про необхідність корекції репродуктивного здоров`я та проведення соціальної профілактики силами і вчителів, і вихователів, і бібліотекарів, і соціальних працівників. З якого віку можна народжувати? Скільки треба мати дітей? Яких
інтервалів дотримуватись між пологами? Як практикувати здорову по відношенню до себе та майбутнього покоління поведінку? Саме ці питання і запропонували обговорити під час зустрічі такі досвідчені тренери, як Світлана Мороз, педагог із багаторічними стажем, керівник школи "Хочемо бути щасливими батьками" та Ольга Гріднєва, тренер програми "Здоров’я жінок України", а також лікар-гінеколог Світлана Милосердова.

В рамках тижня центральна районна бібліотека запрошує всіх бажаючих взяти участь  у вуличній акції: Автограф – сесії «Ми за безпечне материнство», яка відбудеться 24 вересня з 10 до 11.30 год. на майданчику перед входом до бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар