середа, 3 вересня 2014 р.

Засідання Вищої Народної школи з циклу «Здоров’я без ліків»


28 серпня  2014 року відбулося засідання Вищої Народної школи з циклу «Здоров’я  без ліків», присвячене  особливостям харчування в літньому віці,  дієтам для людей похилого віку, порадам дієтологів. Бібліотекарі проінформували  слухачів Школи про різноманітність дієт і як  серед їх різноманіття обрати правильну.
Нині ми живемо в такій ситуації, коли на нас звалюється маса негативної інформації, коли ми щодня чуємо що Україна нині переживає нелегкий період,   гинуть люди, як військові так і цивільне населення.  Дана інформація несе психологічне навантаження на організм людини. Постійно постає питання «Що ж робити, щоб зберегти свою психіку в цих напружених умовах?»
Тож на   засідання було запрошено психолога методичного кабінету освіти Новоукраїнської РДА Хівренко С.М., яка провела для слухачів психологічну годину та роз’яснила присутнім  як зберегти свою психіку у цей  нелегкий час.
Учасники зустрічі з’ясовували « Як в такому разі спілкуватися людьми, які притримуються протилежних переконань? Чи варто взагалі спілкуватися і намагатися донести свої переконання до опонентів? Як поводитись коли  ми хочемо когось у чомусь переконати? Якими шляхами це краще робити?» Ці та інші питання  обговорювали слухачі Вищої Народної Школи.Немає коментарів:

Дописати коментар