четвер, 2 жовтня 2014 р.

30 вересня - День Відкритих Дверей в бібліотеці
З  нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек  30 вересня 2014 року центральна районна бібліотека гостинно відкрила свої двері і провела ряд заходів  під назвою «Зустрінемось в бібліотеці».
Святково прикрашена, під музичний супровід, з морем позитиву, бібліотека радо  зустрічала кожного користувача. Всі бажаючі мали індивідуальну екскурсію по всіх відділах і закутках бібліотеки, та на згадку отримували гарну книжкову закладку.
Також, в рамках запланованих на цей день заходів, працівники бібліотеки провели екскурсію для учнів Новоукраїнської гімназії №7. Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, каталогами, картотеками, книжковимивиставками «О, книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине!», «За сторінками шкільного підручника», а також  із чудово оформленою викладкою  нових надходжень «Осінній книгопад».
В цей день всі відвідувачі бібліотеки мали змогу побачити  виставку виробів ручної роботи бібліотечних працівників  під назвою «Руками створена краса», що була оформлена у відділі обслуговування. Тут були представлені  вишиті картини, витинанки, вироби з кави та різноманітних декоративних матеріалів.

 В стінах загальноосвітньої  школи  №1 для учнів 6-7-х класів в цей день бібліотекарями було проведено бібліотечний урок «Про книги та бібліотеку».  Під час бесіди присутні дізналися про те, які форми мали книги у різні часи та в різних народів, способи їх виготовлення та зберігання в найдавніших бібліотеках, таких як Александрійська та Ассірійська, бібліотека Ярослава Мудрого. Захоплення  учнів викликала розповідь про найдивніші факти про книгу: від найменшої до найбільшої, від найдовшої до найважчої, від найдорожчої до найпопулярнішої («Топ найцікавіших фактів про книгу»).


В читальній залі бібліотеки було проведено бесіду  «Бібліотека - мудрість віків, хранителька добра»  під час якого бібліотекарі ознайомили присутніх з історією як найдревніших бібліотек так і сучасних. Старшокласники здійснили віртуальну подорож кращими бібліотеками світу, зазирнули в бібліотеку майбутнього «Інтелект – центр» та закріпили набуті знання вікториною «Книга – дзеркало життя».
 Свято завершилося, але двері книгозбірні завжди гостинно відкриті для наших користувачів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар