пʼятниця, 17 жовтня 2014 р.

Інформаційна година Європейський тиждень місцевої демократії


Новоукраїнська центральна районна бібліотека в рамках   “Європейського тижня місцевої демократії ” 16  жовтня  для учнів ЗШ №8  провела  інформаційну годину «Європейський тиждень місцевої демократії» .


Активними учасниками заходу були: голова Новоукраїнської районної ради  В. А. Савенко та керівник євроклубу «Веселка» Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст. № 8  Талашкевич Л. В., які поділилися знаннями та власним досвідом з питань розвитку місцевої демократії та самоврядування.


Також запрошені гості розповіли  про завдання та принципи функціонування системи місцевого самоврядування в нашому  районі,  роботу в проектах «Програми розвитку орієнтованої на громаду», про національні та європейські стандарти життя на прикладі  Польщі та Сполучених Штатів Америки, а також  зі старшокласниками було обговорено ряд питань формування молодіжної політики та залучення молоді до активного громадянського життя. 

Гарним доповненням заходу була цікава вікторина по країнам Європи, яка виявила гарні знання учасників.

         Всі присутні погодилися,  що найпершою умовою демократичності суспільства є відповідний рівень громадянської культури, а ознакою демократії є участь громадян у формуванні органів державної влади, контролі за їх діяльністю, здійснення загального, рівного виборчого права у процедурах виборів, участь у розв'язанні суспільних проблем.

Загалом, проведення Європейського тижня місцевої демократії є доброю нагодою не лише для кращого залучення громадян до місцевого самоврядування, але й для підтвердження європейського вибору нашої країни.
Немає коментарів:

Дописати коментар