вівторок, 21 жовтня 2014 р.

Година спілкування «Життя без шкідливих звичок»

Клуб «Підліток»

Про наркоманію,  тютюнопаління, алкоголізм  нині говорять у всьому світі. З ними пов’язують падіння моралі, нехтування звичаями, зростанням злочинності. Ця проблема турбує політиків, соціологів, педагогів, юристів, медиків. Бездіяльність, відсутність повноцінного і змістовного життя, емоційна бідність породжує бажання „піддобрити” себе цигаркою, повеселитися за допомогою алкоголю, підбадьоритися наркотиками, а весь цей пошук гострих відчуттів може закінчитися непоправною бідою.«Життя  без шкідливих звичок» саме під такою назвою керівник клубу «Підліток» провела цікаву годину спілкування для учнів ДНЗ ПТУ№40.


Тютюнопаління і потяг до алкоголю – найрозповсюдженіші шкідливі звички людей. Ними страждає значна частина населення України. І алкоголізм, і залежність від цигарок, і наркоманія з’являються, як шкідливі звички, з часом займаючи важливе місце в житті людини та перетворюючись уже на хворобу. Тому працівник бібліотеки намагалася донести до кожного із присутніх, що в жодному разі не можна бути  залежним від цих звичок, пливти за течією, яка з кожним днем все більше наближає  до прірви.

 Також цікавим та корисним  моментом заходу став виступ спортсмена та футболіста Шибистого Юрія Павловича  про негативне відношення  до шкідливих звичок та налаштування молоді на здоровий спосіб життя.


    Учні дізналися, що всі хворі на алкоголізм, наркоманію, залежність від нікотину потребують лікування. Без лікування їм не так уже і далеко до повної деградації особистості та серйозних проблем зі здоров’ям, адже залежна людина примушує страждати свою матір, дружину або чоловіка, дітей – всіх, хто поряд з ним. Особливо страждають діти таких батьків. Їх оточує напружений емоційно-репресивний стан, що залишає свій слід та спотворюючи відбиток на їх ще не сформованій психіці. Дуже часто вони також стають залежними від шкідливих звичок.


Також   під час заходу було проведено слайд – презентації по даній темі. Учасники заходу  обговорювали різні життєві ситуації з метою попередження вживання наркотиків, тютюнопаління, алкоголізму. Цей діалог нікого з присутніх не залишив байдужим.   


Немає коментарів:

Дописати коментар