четвер, 23 жовтня 2014 р.

Година спілкування «Здоровий спосіб життя – запорука успішної людини»


Кожна людина прагне прожити довге і плідне життя. Для здоров'я людини дуже велике значення має її спосіб життя. На замовлення районного центру зайнятості працівниками Новоукраїнської ЦРБ для безробітних проведено годину спілкування «Здоровий спосіб життя – запорука успішної людини».Питання, які обговорювалися під час бесіди, були непростими: -як запобігти шкідливим звичкам, що негативно впливають на здоров'я людини; -  про згубний вплив алкоголю та тютюнопаління на організм людини; - як запобігти розповсюдженню наркоманії; - як впливають наркотики на організм людини, а також у чому виявляється дія наркотичних речовин на людський організм і психіку;- як заохотити себе  дотримуватися  здорового та активного способу життя,  тощо.

Під час бесіди бібліотекар наголошувала  на престижності здорової поведінки і вихованні  потреби в здоровому способі життя. Адже проблема наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму-це соціальна проблема суспільства. Діалог бібліотекаря з учасниками проходив протягом всього заходу, також було проведено опитування та тестування по даній темі. Окрім цього, присутні мали можливість переглянути ряд  мультимедійних презентацій «Вплив наркотиків», «Куріння  вбиває», «Скажи  НІ  алкоголю».


   
         Також бібліотекар ознайомила присутніх з переліком послуг і ресурсами, що надаються Новоукраїнською районною бібліотекою.

        Маємо надію, що такі заходи  є цікавими і корисними різним верствам населення в формуванні їх світогляду, вибору життєвого шляху, стійкості не піддаватись спокусам та не псувати своє життя.Немає коментарів:

Дописати коментар