четвер, 9 жовтня 2014 р.

Інформаційна година «Юрист-професія, як покликання!»
Указом Президента України від 16.09.1997 року встановлено щорічне відзначення в Україні професійного свята – Дня юриста, що є своєрідним визнанням держави високого покликання права та правничої професії в нашому суспільстві. Відповідно до Національної програми правової освіти населення одним із завдань бібліотеки є організація і проведення заходів з поширення серед населення знань про право і державу, інформування громадян про правову політику держави, стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод людини.
На допомогу формуванню правової свідомості користувачів  бібліотеки  та з нагоди відзначення Дня юриста,  в рамках роботи клубу  морально- правового виховання «Підліток» спільно з Новоукраїнським районним управлінням юстиції проведено  інформаційну годину «Юрист- професія, як покликання!» для учнів 10 класу ЗШ №8. 
Всі ми розуміємо, що вибір професії — одна з найважливіших подій в житті, від якої залежить майбутнє кожної людини. Тому  цей захід було присвячено саме професії юристів.
На зустріч із учнями була запрошена головний спеціаліст Новоукраїнського РУЮ Феденюк С. П., яка розповіла про  різноманітність юридичної діяльності, про роль молодих юристів в нашій державі, а також  ознайомила  з юридичними професіями: адвокати, судді, прокурори, нотаріуси, слідчі, юрисконсульти, арбітражні керуючі  та їх значимістю і важливістю в суспільстві .
Керівник клубу «Підліток» ознайомила читачів з матеріалами  книжкової виставки підготовленої  до заходу та побажала підліткам багато читати, щоб знайти свій правильний шлях у житті.
Знайомитися ближче з професією юриста учні попрямували на екскурсію  до районного управління юстиції, реєстраційної служби Новоукраїнського РУЮ та відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Кожен з працівників служб представив свою професію з великою любов'ю, вичерпно відповів на запитання підлітків. В свою чергу керівник клубу «Підліток» подякувала всім юристам  за змістовну і цікаву бесіду та висловила надію на тісну співпрацю в майбутньому.
Учасники заходу погодилися, що професія юриста — одна з найпочесніших на землі. Стати юристом, правоохоронцем  не так складно, а от бути справжнім професіоналом  значно важче. Ця професія вимагає від людини знань, умінь, мужності, сили волі. І навіть за наявності всіх цих рис найважливішою має бути чесність і людяність.

Немає коментарів:

Дописати коментар