середа, 10 грудня 2014 р.

Презентація нової збірки поезій «З дивацтвом у кишенях» юної землячки поетеси Катерини Нікітченко

 
4 грудня  у приміщенні  Новоукраїнської центральної районної бібліотеки відбулася презентація нової збірки поезій «З дивацтвом у кишенях», нашої юної землячки, поетеси Катерини Нікітченко.  Прохолодний   грудневий  день зібрав у затишній читальній залі численну громаду шанувальників поетичного слова,  адже презентація нової поетичної збірки – це завжди справжнє літературно-мистецьке свято. Збірку молодої  поетеси було представлено з особливою теплотою, бо магія її поетичного слова не залишає нікого байдужим.
Вступним словом літературний захід відкрила бібліотекар, підкресливши талант і стиль молодої поетеси, новелістки, що прийшла до читача зі збіркою в головній назві якої сконцентровано головний месидж її поетичного світу.
Високу оцінку творчим здобуткам поетеси дали її колеги по перу, друзі, численні шанувальники ліричного слова. І незважаючи на мороз за вікном, у залі було тепло та затишно. Не тільки гостинні стіни гріли присутніх ,а ще й щира віршована сповідь авторки, вдячні слухачі, дружньо -родинна атмосфера, теплі слова привітань та подяки.
Розповівши передумови виникнення збірки, молода авторка відкрила деякі таємниці натхнення для створення віршів. Юна поетеса читала свої найулюбленіші  поетичні твори, новели, відповідала на запитання школярів, ділилася своїми планами на майбутнє. Слухачі також  мали змогу оцінити  пісню молодого композитора, поета, репера Михайла Невідомського на вірш Катерини «Прелюд».

На творчий вечір були запрошені поети ( Антоненко Олександр Володимирович, Каєнко Олександр Васильович), директор Новоукраїнської ЦРБ Козловська Тетяна Миколаївна та начальник відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА Бондар Анатолій Анатолійович. Кожен з них вибрав у збірці найближчі йому слова і побажав авторці нових творчих звершень.  Поезія Катерини Нікітченко своєрідна, інтригуюча, цікава, її хочеться читати.

Тож можна з певністю ствердити, що на поетичному небосхилі  засяяла ще одна талановита зірочка, ім’я якій – Катерина Нікітченко.

Немає коментарів:

Дописати коментар