понеділок, 22 грудня 2014 р.

Зустріч у міському клубі інтелектуальних ігор


Нещодавно у районній бібліотеці відбувся турнір з «Що? Де? Коли?» серед дорослих. Його учасниками стали п’ять команд, в тому числі і команда наших гостей з Добровеличківського району - «Моноліт» Романа Царенка. Пакет ігрових питань підготував і провів гру незмінний голова клубу Олександр Каєнко. Сама ж гра, як і завжди, була азартною, напруженою і дуже цікавою.


 
Мені, як дещо сторонньому спостерігачеві, всі сорок п’ять питань здалися такими, що змушують замислитись, підключити всю свою ерудицію та знання. Добре, що проводяться такі заходи, де і молодь, і люди старшого покоління можуть з користю для себе провести вільний час, дізнатись щось нове і показати власні знання та вміння. А ще було цікаво спостерігати, як єднаються азартом гравці різного віку і досвіду, адже місце за ігровими столами знайшлося і для більш ніж досвідченого Олександра Антоненка, і для зовсім юного Владислава Прутяна.    
Змагання закінчились перемогою досвіду. Перше місце поділили між собою команда  районної бібліотеки (капітан Тетяна Козловська) та вже згаданий вище «Моноліт». Друге місце виборола команда «Молодість переможе» (Оленко Хельгі Йоші Миколаївна), що виступала під патронатом почесного президента фонду «Творити добро людям» Ярослава Бублика. Клуб висловлює подяку пану Ярославу, який виявив бажання стати спонсором турніру та забезпечив інтелектуалів солодкими призами та бубликами до кави.
                                                                                                             Олег Талашкевич

Немає коментарів:

Дописати коментар