вівторок, 9 грудня 2014 р.

Урок - застереження «Підліткам про СНІД»Ніхто і ніколи не застрахований ні від чого в  житті.  Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Хвороба СНІД викликається ВІЛ – вірусом імунодефіциту у людини. Інфікованих людей називають ВІЛ-позитивні. Проте лише кінцева стадія хвороби називається СНІД - синдром набутого імунодефіциту людини.
Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом бібліотекар Новоукраїнської центральної районної бібліотеки спільно з головним спеціалістом  Новоукраїнського  районного управління  юстиції Феденюк Світланою Петрівною провела урок застереження «Підліткам про СНІД» (в рамках районної цільової  соціальної програми «Молодь Новоукраїнщини»), на який були запрошені учні 8 класу ЗШ№ 6.Головна мета цього заходу  – звернути увагу суспільства на проблему захворювання ВІЛ/СНІД. Хвороба, котра насамперед випливає із  власної поведінки, заставляє кожного повернутись до одвічних цінностей – людяності, мудрості та відповідальності щодо життя свого та тих, хто прийде після нас. Бібліотекар також висвітлила історію виникнення  ВІЛ/СНІДУ, шляхи передачі, методи профілактики та фактори ризику.                                  
 Жодна людина у світі не застрахована від зараження вірусом імунодефіциту людини. СНІД загрожує усім, тому що не визнає ніяких кордонів.  Проведення  опитування та обговорення з учасниками заходу різних ситуацій  ставлення до цієї хвороби , дало можливість виявити рівень толерантності молоді до ВІЛ-інфікованих людей.  Інформаційно-пізнавальна направленість заходу сприяла свідомому ставленню підростаючого покоління до здорового способу життя.
 Головний спеціаліст районного управління юстиції доповнила бесіду інформацією про кримінальну та адміністративну відповідальність за виготовлення, придбання, зберігання, пересилання наркотиків, щоб застерегти дітей від необдуманого кроку який може зруйнувати їхнє життя, тому, що наркоманія є одним із факторів, який може призвести до такого страшного захворювання, як СНІД.
Також  для учасників заходу був  проведений огляд літератури матеріалів інформаційно – ілюстративної виставки «Невидиме зло – СНІД» та продемонстровано мультимедійну презентацію «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!».
Сподіваємося, що такі заходи привернуть увагу молоді до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя.
Цінуйте життя, не марнуйте його, проживайте кожен день із радістю, з посмішками, з теплом та любов’ю!

Немає коментарів:

Дописати коментар