вівторок, 17 лютого 2015 р.

Урок патріотизму «Нові часи – нові герої»


Продовжуючи тему національно-патріотичного виховання учнівської молоді ,    з метою вшанування героїв, учасників АТО та на замовлення  педагогічного  колективу  гімназії в читальній залі бібліотеки проведено урок патріотизму  «Нові часи – нові герої». Учасниками  заходу були учні 10кл.(кл. керівник Яковлева Л.М.)
Важкі випробування переживає нині Україна. Події останніх місяців примусили кожного українця відчути свою відповідальність за Батьківщину, а також зрозуміти, що ми господарі на власній землі. На Сході України тривають кровопролитні бої. Там вирішується доля і майбутнє країни.
Учасники з цікавістю прослухали представлений до їхньої уваги матеріал,   переглянули мультимедійну презентацію,   сторінки якої були  присвячені мужності й звитязі нинішніх воїнів-захисників України, які ціною життя відстоюють свою Батьківщину, вшанували пам’ять загиблих на Сході хвилиною мовчання. В презентації також були використані патріотичні відео кліпи, присвячені патріотам АТО.
Всього в зоні АТО виконують бойові завдання близько тисячі бійців військовослужбовців з нашої області. Кіровоградщина серед перших за кількістю призваних та, на жаль, за кількістю загиблих в зоні АТО (за даними  на 28 січня   2015р.)   За час бойових дій  загинуло 58 бійців з Кіровоградщини – один на майже 17 тисяч жителів області..
На  зустріч було  запрошено  волонтерів: Наталю Дубінченко,  Андрія Ратушного, Василя  Змеула, Володимира  Поповкіна,     адже самі учасники бойових дій запевняють, що без волонтерської допомоги, українським військам було б складно.     Виступаючи перед школярами, вони  розповідали про те, як збирають  доброчинну допомогу,  доставляють у бойові частини та передають бійцям. Свої поїздки в зону АТО волонтери записують на відео, щоб  громада міста мала  змогу переконатися в тому, що їхня допомога попала солдатам в руки, а також познайомитися із життям бойових підрозділів.
Присутні з хвилюванням продивилися відзнятий відеофільм «Хоробрі серця» та коментарі  волонтерів, особливо Володимира  Поповкіна,  моряка, який побачивши майже весь світ, вважає Україну  - найкращою!
 Наразі  в усіх школах триває акція: «Напиши  листа українському солдату!». Не обминули дану можливість підтримати солдатів і учні гімназії   - вони підготували листи,  які  передали  волонтерам    для воїнів АТО.  Це не просто «книжкові солдати», а справжні  люди, які не шкодуючи власного життя, боронять Батьківщину, відстоюють її  суверенність. У своїх листах діти намагалися висловити слова подяки, свої міркування та побажання  військовослужбовцям,  добровольцям , які оберігатимуть їхнє життя, зігріватимуть теплом і любов’ю рідного дому ,  і в яких найщиріші бажання – швидше повернутись додому живими і з перемогою.
На завершення всі з великим задоволенням учні взяли участь у флешмобі
«Україна – єдина країна»  та сфотографувалися на пам’ять .
Всі присутні висловили подяку волонтерам і шану  бійцям зони АТО,  побажання миру і обов’язково, найшвидшого їх переможного повернення...
Герої серед нас, нам є на кого рівнятись і з кого брати приклад. Україна Єдина. Перемога буде за нами.

Немає коментарів:

Дописати коментар