середа, 18 лютого 2015 р.

Урок мужності « Герої твої, Україно»

Тема героїзму, мужності,  самовідданості молоді у захисті України від посягань на її цілісність і незалежність отримала сучасне продовження. Кожен бібліотечний захід відбувається саме «З Україною в серці!».   «Разом – ми сила», «Сила в єдності», це сьогодні не пустий звук, про це красномовно говорять заходи в бібліотеках на допомогу українській армії. Черговий захід на замовлення  педагогічного  колективу  гімназії відбувся в читальній залі.
Разом  з шкільним бібліотекарем  та  учнями 8- го класу проведено урок мужності « Герої твої, Україно».   Територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів незламних борців  і школярі ознайомилися  із трагічною сторінкою нашої сучасної історії .       Пройшов рік від трагічних подій на Майдані… Сьогодні по всій Україні відбуваються заходи щодо Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Тому бібліотекар також висвітлила події Майдану та загибель  Героїв Небесної Сотні, зокрема Сергія Нігояна та нашого земляка Віктора Чміленка .    
Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Наступні сторінки  презентації були присвячені мужності й звитязі нинішніх воїнів-героїв і наших земляків,  які воюють на Сході.
Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах.  Відеоматеріали, аудіо - записи та сучасна поезія допомогли привернути  увагу молодого покоління  до  осмислення героїчної історії України і рідного краю. І звичайно, всі з хвилюванням переглянули  відеофільм «Хоробрі серця», відзнятий волонтерами в  поїздках в зону АТО та під час збору  доброчинної допомоги.
Бібліотекар звернула увагу школярів на  матеріалами виставки  "Єдина країна", яка  присвячена   подіям в зоні  АТО .
А на закінчення заходу всі взяли участь в маленькому флешмобі: «Україна – єдина країна»,  «Ми за мир».
Сьогодні вся Україна гуртується в допомозі нашим захисникам. Допомога різноманітна. Не стоять осторонь і бібліотеки разом зі своїми читачами.    Центральна районна бібліотека також  започаткувала доброчинну акцію      «Подаруй книгу учасникам АТО”   та  закликає всіх небайдужих долучитися до неї  та принести до бібліотеки книги, які будуть передані воїнам.
Маємо надію, що у 2015 році ми переможемо і на нашій землі запанує мир. Тому щиро бажаємо всім нашим доблесним воїнам «Повертайтеся живими!».  Вони всі, без винятку, герої – непохитні та безсумнівні.

Немає коментарів:

Дописати коментар