вівторок, 3 лютого 2015 р.

Зустріч «Обличчя українського патріотизму та гідності»


Проект «З Україною в серці»

Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. Такі почуття зрозумілі, вони природні. Ці почуття роблять людей близькими один до одного, об’єднують. Країна – це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. А найкращою мотивацією до безкорисної суспільної праці є патріотизм та любов до своєї  держави, співпереживання за минуле, співпричетність до творення її сьогодення та майбутнього.        
     Саме тому  Новоукраїнська центральна районна бібліотека розпочала реалізацію проекту  «З Україною в серці», що спрямований на патріотичне виховання учнівської молоді нашого міста та району.  Написання проекту було  зумовлене необхідністю реалізації сучасної молодіжної політики держави; посилення просвітницької  роботи, спрямованої на подальший розвиток гуманітарної й соціальної сфер та формування високих моральних цінностей, патріотизму, етнічної та національної самосвідомості, любові до рідної землі, держави, родини, народу, визнання духовної єдності населення всіх регіонів України, спільності культурної спадщини та майбутнього.
      
 В рамках  реалізації проекту в читальній залі бібліотеки відбулась зустріч учнівської молоді із працівниками райвійськкомату, волонтерами та представниками місцевої влади, під назвою «Обличчя українського героїзму та гідності».
       Ведучі заходу  розповіли  учням  ДНЗ ПТУ № 40 про складну ситуацію на сході країни, про героїв-земляків, які загинули захищаючи рідну землю та Батьківщину.
 З урочистою промовою до присутніх звернувся голова Новоукраїнської районної ради Валерій Анатолійович Савенко, який розповів про  роботу органів місцевого самоврядування на допомогу нашим землякам в зоні АТО. Крім того, саме в цей день, Україна відзначала 97 річницю вшанування пам’яті героїв Крут,  тож голова районної ради згадав  про ці події і провів паралелі з сьогоденням.
      Заступник районного військового комісара Володимир Анатолійович Ланецький ознайомив учнів із питанням четвертої хвилі мобілізації в країні  та наголосив, що гідність, відданість та патріотизм і сьогодні є надзвичайно важливими для нашої держави.
       Розчулив до сліз відеофільм  про подвиги волонтерів, які ризикуючи своїм власним життям доставляють в зону АТО все, що потрібно нашим бійцям-землякам. Затамувавши подих присутні слухали розповіді волонтерів  про патріотизм та  відвагу наших   військових,  які знаходяться в гущі подій, що відбуваються в Україні упродовж останнього року і  не можуть нікого  залишити байдужими.


      Наша бібліотека разом із всією  країною  переймається болем і хвилюванням за тих людей, що перебувають в зоні АТО.  А реалізація  саме такого проекту  допоможе  учням  на прикладі своїх краян побачити, що «патріот» – це не просто слово, це стан людської душі, а також навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, відчути гордість за наших бійців-земляків.

Немає коментарів:

Дописати коментар