понеділок, 23 березня 2015 р.

День пам’яті «Встеляйте квітами дороги – бійцям, що мир несли в наш край»


17 березня 1944 року -  День визволення міста Новоукраїнки від німецько–фашистських загарбників.  Саме цей день, коли радянські війська звільнили  наше рідне місто, є етапною, знаковою сторінкою  в історії нашого району.
        Тому бібліотекарями Новоукраїнської ЦРБ  спільно з Краєзнавчим музеєм Новоукраїнського району було проведено годину слави «Встеляйте квітами дороги – бійцям, що мир несли в наш край ». Щоб вшанувати доблесних оборонців і визволителів нашого міста у роки Великої Вітчизняної війни, учні ДНЗ ПТУ №40 завітали на цей захід. Мова йшла про тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, про тих визволителів, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйноване місто, тих хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь у щасливе майбутнє.  Директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району  Гаращенко Микола Олексійович розповів учням про те, які війська першими вступили в місто, та як його жителі зустрічали своїх визволителів і, на жаль, про трагічні втрати в роки війни.
     Доземний наш уклін і перед загиблими на тяжких дорогах війни,  і перед нині живими ветеранами Великої Вітчизняної, які пронесли через лихоліття  любов до Батьківщини.Немає коментарів:

Дописати коментар