вівторок, 24 березня 2015 р.

«Патріотами не народжуються – ними стають»


Проект «З Україною в серці»


Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють  в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни, в ході проекту «З Україною в серці», нещодавно у читальній залі Новоукраїнської ЦРБ відбулася зустріч із земляками – учасниками бойових дій в зоні АТО – Середою Андрієм  Сергійовичем та Сидоренком Олександром Григоровичем та з міським головою Корінним Олександром Олександровичем.
Сучасна молодь не лише знає свою історію, а сьогодні вона творить її. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
Старшокласники ЗШ №8  затамувавши подих слухали про те, що відбувається в одній із "спекотних" точок нашої країни. Бійці- земляки згадували подробиці бойових дій, були дуже вдячні за те, що  їх чекали та так тепло зустріли.  І учні, і запрошені, були до глибини душі зворушені даним діалогом. Більшість хлопчиків з відповідальністю заявили, про можливість захисту своєї Батьківщини від ворогів, по закінченню навчання у школі і готовність  служити в лавах Збройних сил України. Учні із захопленням слухали розповіді бійців. А найбільше їх цікавило, коли бойові дії закінчаться та які речі є найбільш необхідними для солдат.
 Міський голова підкреслив, що зараз для нас найголовніше – бути дружніми, згуртованими, єдиними. Від імені всіх присутніх він висловив глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість, попрохав розраховувати у вирішенні соціально-побутових питань на міську владу. Ця зустріч нікого не залишила байдужим.

Немає коментарів:

Дописати коментар