вівторок, 14 квітня 2015 р.

Майстер клас «Створення слайдових презентацій». Демонстрація презентацій.

Інформаційні технології стрімко увійшли в наше життя. Одним з нововведень останнього часу як в  навчанні так і в роботі  стало активне використання різних мультимедійних засобів.  У сучасному світі уміння презентувати себе, свою діяльність, знання і здобутки вкрай важливе. Презентації є зручним і наочним засобом подачі нових та уточнення і систематизації наявних знань. Презентації дають змогу акцентувати увагу  на значущих, ключових моментах викладеної інформації.
 Технології не стоять на місці тому вже неодноразово з метою набуття навичок та   майстерності користувачів  з питань створення презентацій в програмі Power Point в центральній районній бібліотеці проводилися майстер класи "Створення слайдових презентацій".
Можливості програми  Power Point  дуже широкі. Так, з допомогою цієї програми можна створювати різноманітні наочні ефектні образи у вигляді фотографій, малюнків, слайд-шоу, звукового оформлення і дикторського супроводу, відео фрагментів, анімації, тощо.
В ході заняття присутні працювали над створенням власної презентації, а саме: створювали та доповнювали слайди текстовою інформацією, згідно підібраного ними матеріалу,
навчалися додавати  графічні об’єкти, відео та музичний супровід до слайдів, покращували власні навички з області анімації та показу слайдів.  А на закінчення враховувавши всі вимоги до створення та  оформлення презентацій присутні  продемонстрували власні роботи, створені під час заняття.

Немає коментарів:

Дописати коментар