пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Тиждень юнацької книги

Традиційно всі бібліотеки  України в березні місяці, проводять Всеукраїнський тиждень  юнацької книги. Серед його завдань — заохочення юнацтва до систематичного читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури.
         Цьогорічний Тиждень  юнацької книги в Новоукраїнській районій бібліотеці був  досить насиченим.   Працівники  бібліотеки різними формами та заходами популяризували читання та бібліотечні послуги.
Для учнів ПТУ – 40 проведено віртуальну екскурсію «Бібліотека – світ нових можливостей».
Учні познайомилися з відділами центральної районної бібліотеки. Бібліотекарі вміло провели їх захопливими стежками книжкового царства, відкрили світ нових можливостей.
З інтересом учасники заходу  віртуально подорожували по книжкових полицях, дивувалися кількості і різноманітності газет і журналів, які передплачує бібліотека, але, зрозуміло, що  найбільша  зацікавленість   була до послуг і можливостей  інформаційно – ресурсного центру з вільним та безкоштовним доступом до мережі Інтернет  та  зоною WI-FI.
         Тиждень юнацької книги - це відкриття нових імен в літературі, участь у
різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю. На книжковий бібліоподіум  «Сучасна українська книга» завітали учні того ж ПТУ -40. З великим захопленням вони  знайомилися з творами  найпопулярніших українських письменників:  Ірен Роздобудько, Марії Матіос, Люко Дашвар, Любка Дереша, Сергія  Жадана, Оксани Забужко, Андрія  Куркова,  Ліни Костенко, Нати Ігнатової, Марини та Сергія Дяченків та багатьох інших. Присутні із цікавістю слухали короткі коментарі про учасників бібліоподіуму,  їх сучасників, про мозаїку життя українського суспільства перетину ХХ-ХХІ століть.

Присутні на заходах мали змогу безкоштовно стати користувачами  бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар