вівторок, 28 квітня 2015 р.

Екологічний репортаж «Іншої Землі у нас немає, нам потрібно нашу берегти»

Всеукраїнська акція
«УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ  ЧИТАЄ»
За рішенням ООН щорічно 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.
З метою виховання в учнів любові, людяності, доброти,  задля того аби викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, працівники районної бібліотеки для користувачів (ЗШ №6, кл. керівник Кріцька Н.І.) підготували екологічний  репортаж «Іншої Землі у нас немає, нам потрібно  нашу берегти».  Бібліотекар наголосила на тому, що бажання знати якомога більше про природу й довкілля було завжди притаманне людині та намагалася підвести учнів до  роздумів над екологічними проблемами, пробудити в них небайдуже ставлення до природи, закликала оберігати природу рідного краю.  Далі присутні висловили власну точку зору на екологічні проблеми планети Земля, України, рідного міста, адже кожен із нас є відповідальним за стан навколишнього середовища,  кожен повинен усвідомити себе частинкою Землі, кожен може зробити чималий внесок у відродження природи рідного двору, школи, міста.
На закінчення заходу учні переглянули презентацію про заповідні куточки нашого району «Мальовнича Новоукраїнщина»:  це Заказник «Войнівський»,  пам'ятка природи «Ташлицькі скелі», заповідне урочище «Горіхівська балка», заказник місцевого значення «Явдокимівський» та ознайомилися з книгами природничої тематики, які є у фондах бібліотеки.
У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім’я збереження миру й життя на Землі. Тож  бережімо нашу природу, нашу Землю, збагачуймо її  не тільки для себе, а й для інших. У День Матері-Землі ми закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати!

Немає коментарів:

Дописати коментар