понеділок, 6 квітня 2015 р.

Слайд презентація «Електронні книги та бібліотеки»


Тиждень юнацької книги.
Книга – бездонне джерело людського розуму, знань, мудрості; ті крила, які підносять нас у світ духовності, щирості, розуміння та широкості думки.
В рамках проведення Всеукраїнського тижня юнацької книги в центральній районній бібліотеці для користувачів Інформаційно-ресурсного центру було організовано показ  слайд - презентації «Електронні книги та бібліотеки».
Користувачі ознайомились з визначеннями, що являє собою електронна книга та електронна бібліотека, з новим видом книг - електронними книгами, популярність яких  набирає обертів з кожним днем, основними перевагами  електронної книги, сайтами електронних бібліотек та послугами, які можна отримати завітавши на них. Учасника заходу,  які вже мають та використовують електронні книги поділилися власними враженнями від практичного використання даних книг.
На сьогодні  читання значно розширило свою сферу за допомогою електронних книг.  Тож з метою популяризації книги та  читання, нових бібліотечних  послуг і центральна бібліотека  також пропонує своїм користувачам електронні книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар