середа, 8 квітня 2015 р.

Поетичний зорепад «Мої пісні ідуть від слова»


Заняття клубу «Ліра»
Всеукраїнська акція
«УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ  ЧИТАЄ»
Навіть якщо ви не є шанувальником поезії, прізвище цієї людини вам добре знайоме, бо важко назвати українського виконавця, який би не мав у своєму репертуарі пісні на його текст. Вадим Дмитрович Крищенко - автор понад 800 пісень, серед яких багато хітів.  
1 квітня відомий український поет-пісняр Вадим Крищенко відзначив свій ювілей – 80 років.  З цієї нагоди відбулося чергове заняття клубу «Ліра»  -  поетичний зорепад «Мої  пісні  ідуть від слова» для учнів  ЗШ № 6 (класний керівник Кріцька Н.І.).
 Поетична палітра Вадима Крищенка воістину багата. У його дивосвіті любов до сонця і хліба, до батьків і друзів, до України, філософське осмислення людського буття, замилування красою неба і землі, звеличення любові і добра.
Бібліотекар розповіла про особистість Вадима Крищенка, його творчий шлях та  представила його молоді  у слайдах, віршах та  відео.
Такі непрості вісім десятків років життя Вадима Дмитровича Крищенка  -  з голодними повоєнними дитинством і молодістю… І створення таких чудових пісень від серця: "Родина", "Доля", "Гей ви,козаченьки", "Наливаймо, браття" ,“Батько і мати”...  Ці та багато інших пісень давно вже перетнули вітчизняні кордони.    Його пісні настільки увійшли в наше життя, в наш побут, що багато людей вважають їх народними. Саме за пісенні здобутки Вадиму Крищенку присвоєне рідкісне для поета звання - народного артиста України.
З особливою ніжністю та любов’ю пише Крищенко для дітей. Поет взагалі небайдужий до справ молодіжних. Боротися за юні душі, викорінюючи у них сліпоту, цинізм й жорстокість, він закликає й решту своїх співвітчизників
Відеозаписи пісень В.Крищенка у виконанні   І. Бобула ,  Н. Яремчука, братів  Яремчуків – стали приємними хвилинами знайомства з творами митця. Не зважаючи на свої вісімдесят - Вадим Дмитрович і досі продовжує писати вірші. Учні познайомилися з останніми доробками митця, присвячені подіям на Сході країни – вірш «Вдова», пісня «Вперед побратими».
Єдиним доказом любові до землі, на якій родився, має бути твоє життя. Протягом усього свого життя  відомий поет-пісняр любов до України та українців доводив і доводить Словом. Саме воно, переконаний митець, обійнявшись зі щирістю, любов’ю та правдою, вірно слугує рідній Батьківщині. Творчість Вадима Крищенка допомагає нам оберігати свої думки від бруду повсякденності, його поетичне слово підтримує і підносить людину на висоту.

Немає коментарів:

Дописати коментар