середа, 6 травня 2015 р.

Новини інтелектуального руху


Всеукраїнська акція

«УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ  ЧИТАЄ»

Відбулася чергова гра в Новоукраїнському дитячому Клубі  Інтелектуальної  Творчості. На базі районної бібліотеки пройшов шостий, заключний тур III асинхронного турніру «Молот Тора», організатором якого в цьому ігровому сезоні стала мінська гімназія №1 імені Франциска Скорини (Бєларусь). Турнір складався з 6 турів і проходив з жовтня 2014 по березень 2015 року. У кожному турі відігравалось 30 питань «Що? Де? Коли?» та 15 тем командної « Своєї гри». За даними організаторів, у п’яти попередніх турах взяли участь більш як 400 команд із семи країн світу – Бєларусі, Росії, України, Вірменії, Казахстану, Естонії та Фінляндії. Кіровоградщину, зокрема, на турнірі представляли команди з Новоукраїнки та Кіровограда.
     На різних турах цьогорічного «Молота Тора» у нашому місті виступили 9 команд, 6 з яких потрапили до залікової групи. Для когось це були разові акції (прийшов – не сподобалось – більше не прийду). На жаль, з невідомих причин зійшла з дистанції «Нірвана» (ЗШ №4). Тож на фінальний турнір з’явилися лише досвідчені: «Кришталева сова» (ЗШ №6), «Метеор» (РЦДЮТ), «Вірус» (ЗШ№3) та «Per aspera ad astra» (ЗШ№1).
Номінально лідером вважався «Метеор», який після п’яти турів посідав 70-е місце у загальному заліку. І команда Дениса Войченка підтвердила свій статус, «вибивши» у «Що? Де? Коли?» 13 очок. У «Своїй грі» кращими були гравці «Кришталевої сови» (+710 – цілком пристойний результат).
     Турнір закінчився. Зовсім скоро – закриття сезону, канікули, очікуваний відпочинок. Але гра залишається грою, і найцікавіші змагання, безумовно, попереду.
А ще, гравці – інтелектуали, провели цікавий флеш – моб «КІТ» Ми – найрозумніші!» в рамках акції «Українська молодь  читає», віддаючи данину  книгам, з яких безкінечно  можна отримувати різноманітну інформацію,  черпати знання та знаходити натхнення на нові інтелектуальні ігри.

Немає коментарів:

Дописати коментар