четвер, 11 червня 2015 р.

Калейдоскоп цікавинок «Цікаві факти про…»

У червні, коли починаються довгоочікувані відпустки, шкільні канікули і попереду все літо, коли можна обирати між розвагами на морі, відпочинком на природі, культурним походом, бібліотеки запрошують до своїх затишних, гостинних, прохолодних залів на цікаві зустрічі, акції, презентації...
 Для Новоукраїнської центральної районної бібліотеки  літо – також досить гаряча пора року , як і для оздоровчого табору «Веселка» , що працює при РЦДЮТ «ЗОРІТ». Діти  міських літніх таборів із задоволенням беруть участь  в заходах бібліотеки. На один із таких заходів , а саме калейдоскоп цікавинок  «Цікаві факти про…» завітали дві групи   дітей які відпочивають  в літньому  таборі. У привітній залі бібліотеки всі відчули себе по-домашньому. Спочатку бібліотекар розповіла про правила поводження в бібліотеці, про книги , які знаходяться у фондах бібліотеки , а також про велику кількість  періодичних видань, що надходять до книгозбірні.

Працівник ІРЦ  розповіла дітям про  різноманітні послуги інформаційно – ресурсного центру, в якому можна користуватися комп’ютерами, ноутбуками ,  безкоштовним Інтернетом та вільною зоною WI-FI. Захід проходив в дружній, гарній атмосфері, тому діти активно обговорювали мультимедійну презентацію «Це цікаво…», а ще активно  брали участь у всіх конкурсних завданнях, як серйозних, так і веселих.

В цей день усі були в виграші: обов’язково хтось знаходив відповідь на запитання  працівника бібліотеки, хтось проявляв свою винахідливість і почуття гумору.

 

А літо триває... Сподіваємось, воно буде яскравим і насиченим. Гарного вам відпочинку, шановні читачі, і нагадуємо: дозвілля з цікавою книжкою — найкраще!

Немає коментарів:

Дописати коментар