четвер, 4 червня 2015 р.

Інтелектуальний турнір до Дня захисту дитини

Всеукраїнська акція
«УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ ЧИТАЄ»

Уже багато років 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дитини. У Новоукраїнці цей день прийнято присвячувати дітям, які протягом року проявляли свої інтелектуальні, творчі, фізичні здібності на різноманітних предметних олімпіадах, творчих конкурсах, змаганнях і фестивалях. З ініціативи відділу освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнського районного методичного кабінету у місті проходить вже традиційне Свято обдарованої дитини.
 
Цього року крім святкового концерту та урочистої церемонії нагородження кращих із кращих на школярів чекали різноманітні розваги, змагання та майстер-класи. Один із етапів – турнір юних знавців – відбувся у читальній  залі районної бібліотеки, працівники якої вже не вперше беруть на себе турботу про юних інтелектуалів. Святкова гра була присвячена дитячій тематиці і зібрала шість команд з міських шкіл №№ 6 і 8, гімназії №7, Глодоської ЗШ та РЦДЮТ.
Упродовж п’яти турів знавці змагалися у знанні дитячої мови, тлумачили слова з точки зору дитини, впізнавали героїв улюблених мультиків та видатних українців на дитячих фото. Закінчилось усе традиційними питаннями «Що? Де? Коли?». 
За підсумками всіх етапів третіми стали «Українці» з  с. Глодоси, другу сходинку посіла «Ноосфера» (Новоукраїнська ЗШ №6), а переміг титулований «Метеор» (РЦДЮТ). «Метеорівці» отримали призи від депутата Кіровоградської обласної ради, керівника СТОВ «Степ-агро». Володимира Арсірія.Ведучим турніру та автором пакету завдань виступив керівник міського Клубу інтелектуальних розваг Олександр Каєнко, членами ігрового журі -  Людмила Кукуруза та вчитель Новоукраїнської ЗШ №8 Оксана Жукова. Організатори змагань дякують колективу бібліотеки за надану допомогу і розуміння та сподіваються на подальшу співпрацю.

Немає коментарів:

Дописати коментар