середа, 24 червня 2015 р.

Година- роздум « Дещо про наркотики»

26 червня 1987 року Генасамблея ООН затвердила рішення про заснування Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.
 До цього дня  Новоукраїнською центральною районною бібліотекою для учнів ДНЗ ПТУ№40  проведено інформаційну годину- роздум: « Дещо про наркотики».

Кожна людина прагне прожити довге і плідне життя. Для здоров'я людини дуже велике значення має її спосіб життя. Основна увага на заході приділялася питанням: дія наркотичних речовин на людський організм і психіку, профілактика шкідливих звичок та наркотики, як соціальна проблема суспільства. Учасники заходу  мали змогу дізнатися багато корисного та зробити певні висновки щодо свого  способу життя.

Наркоманія, мабуть, одне з найстрашніших явищ нашої сучасності. З кожним днем все більше людей потрапляє в страшні тенета  вад, намагаючись за допомогою них сховатися від щоденних проблем. Плата за подібні експерименти над власним життям надзвичайно велика, а результати часом непередбачувані. Навіть пройшовши спеціальний курс лікування, людина часто не може повністю звільнитися від наркотичної залежності.
Тож потрібно пам’ятати, що наркоманія – не розкішне заняття, не пустощі, не час, приємно проведений в компанії, а хвороба. В наркотиках – смертельна небезпека.
Тож давайте разом боротися з цим «диявольським насінням», і не дозволимо йому ввійти в наші домівки і домівки наших близьких.
 Всіх, хто дбає про своє здоров’я завітайте до нашої бібліотеки і ознайомтесь із матеріалами виставки  «ПідлітОК  live».

Немає коментарів:

Дописати коментар